İstanbul'daki Adıyamanlılar

Kuzu, “Derdimiz size güzel bir ülke bırakmaktır”

Kuzu, “Derdimiz size güzel bir ülke bırakmaktır”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Burhan Kuzu Sultangazi’de Baykurt Tekstil’i ziyaret ederek çalışanlarla sohbet edip ülkenin neden AK Parti iktidarını ve öncesini anlatarak ülkenin hızla geliştiğini belirtip destek istedi.

burhan kuzu baykurt tekstil ziyareti (21)

1 Kasım Genel seçimleri kapsamında saha çalışması yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Burhan Kuzu Sultangazi’de ziyaretlerde bulundu.

İlçenin ileri gelen kuruluşlarından biri olan Baykurt Tekstili ziyaret eden Burhan Kuzu’ya Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

burhan kuzu baykurt tekstil ziyareti (3)

Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt ile sohbet eden heyet personellede bir araya gelerek ülkenin neden AK Parti iktidarına ihtiyacı olduğunu anlattılar.

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay kısa zamanda ilçede büyük yatırımlar yaptıklarını ve bu yatırımların AK Parti iktidarları sayesinde hayata geçirilebildiğini belirtti. Devam eden ve hazırlanan projelerin hayata geçirilebilmesi, “Daha güzel bir Sultangazi ve emin adımlarla lider bir ülke olma yolunda ilerleyen Türkiye için AK Parti’ye destek istediğini söyleyen Altunay, ilçede yapılacak projeler hakkında da kısa bir bilgilendirmede bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Burhan Kuzu, uzun yıllardır siyasetin içerisinde olduğunu ve Türkiye’nin gelişmesine yakından tanık olduğunu belirtti. 2000’li Yıllar öncesi Türkiye ile bu günkü Türkiye’nin mukayese edilemiyecek şekilde geliştiğini ve demokratikleştiğini belirtek Kuzu, “Ama bu mukayeseyi gençler yapmıyorlar. Çünkü o zor yılları yaşamadılar. 30’lu yaşlarda olan biri ancak AK Parti iktidarlarını bilir ve değerlendirmesinide bu yıllar üzerinden yapabilir. Önceki iktidarları ve 2000’li yıllar öncesi Türkiye’yi bilenler bu mukayeseyi rahatlıkla yapıyor ve AK Parti İktidarlarıyla ülkenin nasıl geliştiğini biliyorlar. Yapılan her büyük yatırım ülkemizi lider bir ülke konumuna getirirken, bu yatırımlardan dolayı rahatsız olanlarda ülkede kaos ortamları yaratarak gelişmeyi engellemeye çalışıyor” diyerek yapılan 3. Havalimanının ülkeye ve bölgeye kazandıracağı artılardan bahsetti.

“Sevgili gençler bizim derdimiz size güzel bir ülke bırakmaktır” diyen Kuzu, neden tek başına AK Parti İktidarına ülkenin ihtiyacı olduğunu söyleyerek destek istedi.

burhan kuzu baykurt tekstil ziyareti (30)

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top