İstanbul'daki Adıyamanlılar

Kurtbey ve Kaplan Ailesinin Mutlu Günü

Gerger Haber Genel yayın yönetmeni Abdurrahman Kurtbey’in oğlu Alican Kurtbey, Adıyamaanlılar Vakfı Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreninde Arzu Kaplan ile hayatını birleştirdi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun nikahı kıydı törene yoğun bir katılım gerçekleşti.

Gerger haber Genel Yayın Yönetmeni Abdurrahman Kurtbey’in oğlu Alican Kurtbey ile Mustafa Kaplan’ın kızı Arzu Kaplan’ın düğün töreninde genç çiftin nikahını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu kıydı. Adıyamanlılar Vakfında yapılan törende nikah şahitliğini Başakşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Ahmet Melik, Adıyamanlılar Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Bilal Tatar ve genç çiftin arkadaşları yaptılar.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği düğün töreninde Kurtbey ve Kaplan ailesinin mensupları misafirlerini kapıda karşıladılar.

Nikah töreninin ardından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile program devam etti. İkramlar eşliğinde yapılan sohbetler sonrasında genç çiftin mutluluğu, huzuru ve yeni kurulan ailenin bereketi için dualar edildi.

Düğün töreni takı töreni ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top