Arnavutköy

Korkusuz, Arnavutköy’den Meclis Üyeliği İçin Başvurdu

Korkusuz, Arnavutköy’den Meclis Üyeliği İçin Başvurdu

Korkusuz Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Baki Korkusuz, Ak Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvuru dosyasını ilçe başkanı Ercan Üner’e teslim etti. Korkmaz, hizmet yarışında bende varım dedi.

Korkusuz Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Baki Korkusuz, adaylık başvurusu dosyasını AK Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Ercan Üner’e teslim etti. Bir çok sivil toplum örgütünde görev yapan Korkusuz, her ferdin gelişen Türkiye’yi hedeflenen noktaya ulaştırmak için gayret göstermesi gerektiğini söyledi. Korkusuz, “Arnavutköy her geçen gün gelişen ve yenilenen bir ilçe. Hızlı bir değişim içerisinde olan ilçemizde yapılacak çok işin olduğunu ve bu konuda katkı sunabileceğimi düşünüyorum.  Daha yaşanabilir bir ilçeyi oluşturmakta, ilçeye değer katmakta üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırım. Bu nedenle aday adaylık başvurumu yaptım” dedi.

Başvuruda Dostaları yalnız bırakamadı.Osman Algantekin,Sultangazi’den Meclis üyeliği başvurusu yapan Hamza Taşan ve Ramazan Baykurt birlikte teslim ettiler.

2 Comments

2 Comments

 1. erol yılmaz

  Kasım 8, 2013 at 10:33 pm

  öncelikle başarılar dilerim arnavut köy adına çok başarılı olacağına inanıyurum arnavut köye katkı sağlıyacağına tüm düşüncelerimle inanıyurum başarılar dilerim erol yılmaz

 2. Beyşen ELDİVEN

  Aralık 7, 2013 at 1:23 pm

  Hayırlı olsun. aday adayı olmak çok cesaret isteyen bir taleptir.Zira çok zor ve bilgi, birikim şarttır. bu vasıfları şahsen sende var olduğuna inancı ile tekrar başarılar dilerim.(DİKKAT) şu andan itibaren belediye yasal
  arını okumaya başlamanızı öneririm.
  BİLMEDİĞİNİ BİLENLERDEN OLMA
  BİLDİĞİNİ BİLENLERDEN OL

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top