Genel

Kırmaç’dan kutlama gibi program

Kırmaç’dan kutlama gibi program

1947470_699594346730763_1717017996_n

Sultangazi Avrasya düğün salonunda yaklaşık 1500 kişinin katılımıyla istişare toplantısını düzenleyen Kırmaç 23 Şubat Pazar günün yapılacak olan kongre öncesi Esnafla bir kez daha bir araya gelerek Küçükköy Birleşik Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanlığını kazanırsak Türkiye’nin örnek alacağı bir kurum haline getireceğiz dedi.

Kutlama havasında gerçekleşen İstişare toplantısına Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Sultangazi Kent Konseyi Başkanı Ahmet Yıldız, BBP Belediye Başkan Adayı Hakan Yıldırım, Siyasi Parti temsilcileri,AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve Aday Adayları, Muhtarlar, STK, Dernek üyeleri, Esnafları yer aldı.

Sultangazi Belediye Meclis Üyesi ve G.O.P  Küçükköy Birleşik Esnaf ve Sanatkar Odası Başkan Adayı Ergin Kırmaç karşılaştığı sevgi seli karşısında duygularını ifade etmekte zorlanarak şaşkınlığını gizleyemedi. Ergin Kırmaç Oda başkanlığına olma sebebinin Ahilik felsefesinin Ön Planda tutmayı, geniş istişare kültürü ile destekleyerek odasını Türkiye’nin örnek alacağı bir kurum haline getirmek istediklerini belirtti. Dil, Irk ve Mezhep gözetmeksizin faaliyetlerde bulunup, hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık diyerek her fikri, her sesi farklı bire heyecanla dinledik dedi.

G.O.P  Küçükköy Birleşik Esnaf ve Sanatkar Odası Başkan Adayı Ergin Kırmaç konuşmalarında üyelere Toplumun  en büyük problemlerinden biri olan duyarsız  ve umursamaz tavırlardır ,bu umursamaz tavır sebebiyle pek çok potansiyel heba olup gitmektedir. Bizler bunun farkına vardık “zararın neresinden dönülürse kardır” anlayışı ile kolları sıvadık ve “Bismillah” dedik. Bu yolculukta en büyük isteğim, yanlış yaptığımız zaman bizi uyarmanız, doğru yaptığımızda ise yanımızda bulmanızdır dedi.

Kırmaç Faaliyetlerine destek veren STK Başkan ve yönetimlerine tüm esnaf odası üyelerine camia adına teşekkür etti. 23 Şubat kongresinde  G.O.P  Küçükköy Birleşik Esnaf ve Sanatkar Odasın ” Şimdi Değişim Zamanı” diyerek teslim  almayı ve projeleri hayata geçirmenin heyecanı içeresinde oluruz  diyerek tüm katılımcıları davet etti.

“14 Şubat Sevgililer Günü” olması münasebetiyle geceye katılan davetlilere karanfil dağıtıldı.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top