Sultangazi

Kırmaç dostlarını Sultan Kasr-ı’nda ağırladı

Kırmaç dostlarını Sultan Kasr-ı’nda ağırladı

Sultangazi’nin siyaset ve sosyal hayatının tanınmış isimlerinden Ergin Kırmaç, Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adaylığı dönemindeki yol arkadaşları ve dostları ile birlikte Sultan Kasr-ı’nda iftar açtılar.

Şubat 2014’te yapılan Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kongresinde Başkan adayı olan Ergin Kırmaç, bu dönemdeki yol arkadaşları ve dostları ile Sultan Kasr-ı’nda düzenlediği iftar programıyla bir araya geldi.

İftar programına Sultangazi Kent Konseyi Başkanı Ahmet Yıldız, AK Parti İl YKM Başkanı Rıdvan Durmaz, Sutangazi AK Parti EKM Başkanı M. Hanefi Emre, YKM Başkanı Nejla Günaydın, AK Parti Sultangazi Siyasi İşler Komisyonu Başkanı Selma Akın Patır, Spor Toto ve Ganyan Bayileri Oda Başkanı Fevzi Kuvvet,İSEDER Başkanı Ramazan Altan,  İSAYDER Başkanı Abdullah Öztürk, Sultangazi Muhtarlar Derneği Eski Başkanı Bayram Döğer, Sultangazi İsmetpaşa Spor Kulübü Başkanı Abdulcabbar Işık, İSEDER Genel Merkez Yönetimi ve şube başkanları, ,iş arkadaşları ve dostları katıldı.

 

 

 

200 kişinin katıldığı programda bir selamlama konuşması yapan Ergin Kırmaç, davetlerine icabet eden dostlarına teşekkür etti ve hoş geldiniz dedi. Kırmaç, “10 ay kadar önce siz dostlarımla birlikte bir yola çıkmıştık. Oda başkanlığı adaylığımız döneminde özveri ile çalışan dostlarıma buradan tekrar canı gönülden teşekkür ediyorum.   Bugün ramazan ayının feyzini ve bereketini birlikte yaşamak için bir araya geldik. Allah tutuğumuz oruçlarımızı ve ibadetlerimiz kabul etsin” diyerek Sultan Kasr-ı yöneticilerine bu güzel ortamdan dolayı teşekkür etti.

Ardından Şair Tarık Öztürk, Ramazan Ayı’nın maneviyatına uygun Şiirleriyle katılımcıları mest etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top