Bağcılar

Kenan erkekliğe ilk adımını attı

Kenan erkekliğe ilk adımını attı

Nusret Keleş’in oğlu Kenan Keleş Osmanlı Park’ta düzenlenen sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımını attı.

 

Adıyaman’ın tanınmış işadamlarından Nusret Keleş’in oğlu Kenan Keleş, erkekliğe ilk adımını attı. Anadolu kültüründe çok önemli bir yere sahip olan kirveliği ise Paşa Dayı lakaplı işadamı Hüseyin Erdemir yaptı.

Nusret Keşel’i bu mutlu gününde yalnız bırakmayan dostları, Keleş ailesinin mutluluklarına ortak oldular.

Alibeyköy’de ki Osmanlı Park’ta yapılan sünnet düğününe Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Av.Hacı Orhan, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Abdurrahman Dursun, Eminönü eski Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Baykurt, Adıyamanlılar Derneği Başkan Yardımcısı Özcan Aydın, İzmit Asayiş Bölge Müdürü Uğur Erdemir, İzmit Halk Bankası Şube Müdürü Mehmet Karataş, AKYAD Onursal Başkanı İzzettin Balcı, AKYAD Başkan Yardımcısı Ahmet Süt ve çok sayıda davetli katıldı.

2 Comments

2 Comments

  1. Nusret Keleş

    Ekim 17, 2013 at 9:58 pm

    Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan başta Emin Doğan olmak üzere tüm dostlarıma teşekkür ederiz Keleş Ailesi.

  2. Ahmet ARSLAN

    Kasım 28, 2013 at 12:17 pm

    HOŞ BULDUK KENANIM, Zeliha ve Nusret KELEŞ’in bu mutlu gününde sevinç ve mutluluk tebessümleri Kenan’nın “Sevgili misafirlerimiz hepiniz hoş geldiniz,iyi eğlençeler diliyorum” konuşması ve oğlu adına okunan şiir’in hepimizi Anne Babası kadar duygulandırmış ve mutlu etmiştir. Bu mutlu günü nasip eden RABBİMİZE HANT ve ŞÜKÜRLER olsun, Kenan sağlıklı,imanlı, başarılı uzun ömürlü ol İNŞAALLAH.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top