Kayadelen Ailesinin Mutlu Günü

Kayadelen Ailesinin Mutlu Günü

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen’in oğulları Eymen ve Ahlas’ın sünnet düğünleri Sahra Sultan Düğün Sarayın’da ilçe protokolünün katıldığı iftar programıyla yapıldı.

 

Ufuk ve Betül Kayadelen çiftinin oğulları Eymen ve Ahlas , Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda yapılan düğün töreniyle erkekliğe ilk adımı attılar. İlçe protokolünün katıldığı tören Ramazan ayı münasebetiyle iftar saatinde yapıldı.

Sünnet düğününe Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Sultangazi Belediye  Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Nail Gün, Saadet partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan başta olmak üzere emniyet, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda ezanın okunmasıyla semazen gösterisi eşliğinde iftarlar açıldı. Programda İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mehter Takımı ile salona giren Eymen ve Ahlas Kayadelen kardeşlerin bu mutlu günlerinde Kayadelen ailesini dostları ve akrabaları yanlız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir