Sultangazi

Kavak, “Sultangazi’deki Adıyamanlılar Erdoğan Diyecektir”

Kavak, "Sultangazi'deki Adıyamanlılar Erdoğan Diyecektir"

Kavak, “Sultangazi’deki Adıyamanlılar Erdoğan Diyecektir”

, Adıyamanlı Belediye Meclis Üyeleri Osman Yaşar ve Mahmut Yılmaz, Adıyamanlılar Federasyonu adına Süleyman Alpaydın, Kahtalılar Federasyonu Başkanı Av.Ali Yücel, Adıyamanlı köy dernek başkanları ve işadamları ile aileleri katıldı.

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak ilk turu 10 Ağustos’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değindi.

Mübarek Ramazan ayının son günlerinde sadece hemşerileriyle bir araya gelip paylaşmanın verdiği bereketin coşkusunu yaşadıklarını dile getiren Kavak , ”Gönlümüz kalbimiz acıyor yastayız, Filistin’de, Gazze’de, Kerkük’te, Musul’da orda zulüm altında kalan soydaşlarımız var Kardeşlerimize Allahtan sabır diliyorum. İsrail’in yaptığı bu soykırımı lanetliyor ve kınıyorum. Adıyamanlılar’ın bir önceki seçimlerde olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Başbakan’a ve milli iradeye sahip çıkacağını söyleyen Mehmet Kavak, “Sultangazi’de yaşayan Adıyamanlılar Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a bir önceki seçimlerde olduğu gibi, bu seçimde de sahip çıkarak en yüksek oyu verecektir.” dedi.

Ardından konuşan  İlçe Başkanı Av. Murat Atım, “Sultangazideki Adıyamanlılar önceki seçimlerde olduğu gibi 10 Ağustos’ta da dik duruşunu göstererek Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan’ın en büyük destekçisi olacaktır. Bu konuda Adıyamanlılara güvenimiz tam.” dedi.

Adıyamanlılar Federasyonu’nu temsilen Süleyman Alpaydın ve Kahtalılar Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel’in birer selamlama konuşması yaptığı program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top