Gop

Kavak, KAHTA-FED Adıyaman Tanıtım Günlerinde farkını koymalı

Kavak, KAHTA-FED Adıyaman Tanıtım Günlerinde farkını koymalı

Kahta Dernekler Federasyonu aylık istişare toplantısını gerçekleştirdi. Yoğun bir gündemle toplanan Federasyon üyeleri Feshane’de yapılacak olan Adıyaman Tanıtım Günleri ile ilgili çalışmalar hakkında görev dağılımında bulundular.

Kahta Dernekler Federasyonu aylık istişare toplantısını yoğun bir gündemle gerçekleştirdi. Toplantının an konusu Feshane’de yapılacak olan Adıyaman Tanıtım Günleri organizasyonunda açacakları stantla ilgili hazırlıklar konusunda görev dağılımı yapıldı. Organizasyonla ilgili Fedarasyonun çalışmalarının ne aşamada olduğu ve neler yapılması gerektiği masaya yatırıldı.
Geçtiğimiz aylarda cinayete kurban giden iki hemşerilerinin katilinin yakalanmadığını ve bu konuda protesto yapma kararının da alındığı toplantıda aynı zamanda Kuzey Irak’ta Şengal bölgesinedeki halka giyecek yardımında bulunma kararı alındı.
Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Federasyon Üyesi Mehmet Kavak, ‘Bu yıl ilkini gerçekleştreceğimiz Adıyaman Tanıtım Günlerine Federasyon olarak ciddi bir şekilde hazırlanıyoruz. Kahta tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle Adıyaman’ın en güzel ilçelerinden biri. Bu yüzden Adıyaman tanıtım Günlerinde Kahta farkını ortaya koyacaktır’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top