İstanbul'daki Adıyamanlılar

Karataş Ailesinden Dostlarına İftar

Karataş Ailesinden  Dostlarına  İftar

Gıda sektörünün tanınmış firmalarından olan Göltaş gıdanın sahipleri Mevlüt, Osman ve Hacı Karataş kardeşler Yıllardır düzenledikleri İftar geleneğini yineledi Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenledikleri iftar programına yoğun ilgi vardı

 

karataş Ailesinden İftar verdi (40)

 

Ramazan ayının manevi havasını birlikte yaşamak isteyenler iftar programları düzenleyerek ramazan ayının güzelliklerini yaşıyorlar. Adıyaman Gergerli olan Göltaş Gıdanın sahipleri olan Mevlüt, Osman ve Hacı Karataş kardeşlerde bu maneviyatı dostları ve akrabalarıyla birlikte yaşamak için Adıyamanlılar Vakfı’nda bir iftar programı düzenlediler.

Üst salon ve alt salonun tıklım tıklım dolduğu yaklaşık binin üzerinde katılım olduğu iftar   programında herkes iftar yapabildi  bol  bol dağıtıldı  ,ekstra çiğköfte  ,biber ,Karpuz, yemekten sonrada kapının önünde OF Çay  sponsorluğunda Çay İkram edildi . OF Çayın  Yönetim Kurulu Üyeleri Davetlliler arasındaydı.

programa Adıyamanlı STK Başkan ve yöneticilerinin yanı sıra, iş, siyaset ve sanat dünyasından tanınmış isimler katıldılar.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top