İstanbul

Karadut’ta Mehmet Nuri Süt güven tazeledi

Derneğin kurucu başkanlığını da yapan Mehmet Nuri Süt, Ramazan ayında bir cinayete kurban verdiği oğlunun üzüntüsü nedeniyle başkanlıktan çekilmek istemesine rağmen dernek üyelerinin ısrarı nedeniyle kongrede yeniden aday oldu. Tek liste ile girilen kongrede mevcut Başkan Mehmet Nuri Süt yeniden başkan seçilirken, dernek üyeleri başkanın yükünü hafifletmek için yönetimde daha aktif rol alacaklarının sözünü verdiler.

Kongrede oylama sonunda bir selamlama konuşması yapan Başkan Mehmet Nuri Süt,  dernek olarak köylülerinin sıkıntılarına ve mutluluklarına ortak olmak için birlik içinde hareket ettiklerini belirtti. Hemşerlerini birlik içerisinde görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Süt, bu faaliyetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kongre sonrasında dilek ve temennilerini dile getiren katılımcıların ortak serzeniş Karadut Köyüne ait iki derneğin birleşmesi konusunda oldu. Dernek olarak güzel işlere imza atıldığını, birleşme sonrasında daha da güçlü olacaklarını belirttiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top