Sultangazi

Karadutluların Cinayetinde Son Gelişmeler

Karadutluların Cinayetinde Son Gelişmeler

 

 

Dün yaşanan tartışma ve sonrasındaki kavgada silahını çeken şahıs 2 kişinin ölümüne 3’ü ağır olmak üzere 5 kişinin yaralanmasına sebep olmuştu. Evlatlarını kaybeden ailelerin evine ateş düşerken, yaralıların aile ve akrabaları gelecek hayırlı haberli bekliyorlar.

Dün 16:00 sularında Lütfiye Nuri Burat Hastanesinin arka sokağında bulunan tekstil atölyesi ve ecza deposu çalışanı iki kişinin arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüşmüş, kavgada 2 kişi ölürken 3’ü ağır olmak üzere 5 kişi yaralanmıştı.

Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre çay molasına çıkan tekstil çalışanları kapı önünde komşuları olan ecza deposunda çalışan bir şahısla tartışmaya başladıkları ve tartışamın kavgaya dönüştüğünü belirttiler. İki kişi arasında çıkan tartışmada silahını çeken şahıs önce tartıştığı kişiyi sonrasında da kapı önüde duranlara ateş ederek kaçtığını söylediler.

Tekstil atölyesinde çalışanların Adıyaman Kahta Karadut köyünden Aksoy ve Süt ailesi mensupları olduğu ve olay yerinde yaralanan 7 gençten Metin Süt (23) ile Adem Aksoy(25) kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybettikler.

Ağır yaralanan Ramazan Aksoy’un kalbinin altna  gelen kurşun çıkartıldığı hayati tehlikeyi atlattığı, Fatih Sucu komadan çıktı fakat böbreklerini kaybeden Sucu’nun  hayati tehlikesinin devam ediyor. Diğer ağır yaralı olan Aziz Aksoy’un   Bakırköy Devlet hastanesinde  tedavisi sürüyor. Hafif yaralanan 2 kişinin dutumlarının iyi olduğu haberi alındı.

Karadut Dernek Başkanı olan M.Nuri Süt’ün Oğlu merhum Metin Süt’ün cenazesi memleketinde defnedilmek üzere Karadut’a gönderildi.

 

Sultangazi’de Adıyamanlılara Silahlı Saldırı !

 

Metin ve Adem’i Dualarla Uğurladık !

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top