Genel

Karadutlular Piknik Şöleninde Bir araya Geldi

Karadutlular piknik şöleninde biraraya geldi

Adıyaman ili Kahta İlçesi Karadut  Köyü Ve Mezraları Derneği  30 haziran 2013 pazar Sultangazi Kent Ormanında  Her yıl olduğu gibi  bu yılda piknik şöleninde bir araya geldi.

Sunuculuğuu Adıyamanlı sanatçı Azer Aktaş2ın sunduğu şölende yöresel sanatçıların verdiği konserler ve küçük santçı kızın verdiği mini konser damgasını vurdu.açılış Konuşmasını yapan Karadut Ve Mezraları Dernek başkanı Mustafa Karlı Bu yıl protokolsüz sadece köylülerimizle bir şölen yapalım dedi ve dernek ile ilgili faaliyetlerden  Karadut Köyüne yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti,sonrasında yönetim kurulu üyelerini sahneye alarak hemşerilerine tanıttı.

daha sonra Başkan yardımcısı Mahmut Yılmaz Sivil toplum kuruluşlarının önemine ve Adıyamanlıların birlik beraberlik  barış kardeşlik üzerine güzel konulara değindi.

Karadutlu işadamlarından Ramazan Aksoy ise bu tür etkinliklerde köyüne büyük destek olan karadutlu gönüllüsü işadamı kendiside köylülüleri ile birarada olmanın mutluluğu içinde olduğunu belirtti .Daha sonra yapılan ikramlar ve halaylar ile gönlünce eğlendiler

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top