İstanbul

Kahtalılar Federasyonundan Ali Acar’a tam destek

Kahtalılar Federasyonundan Ali Acar’a tam destek

CHP Sultangazi Belediye Başkanı aday adayı Av. Ali Acar destek ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Sultangazi Belediye Başkanı aday adayı Av. Ali Acar’a  Adıyamanlı dernekler destek açıklamalarında bulunurken Kahtalılar Federasyonu Başkanı İrfan Çalış’ tan büyük destek geldi. Kahtalılar Federasyonu üyelerinin aldığı ortak karar neticesinde hemşerileri Ali Acar’ın Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını desteklediklerini ve adaylığı kesinleşirse beraber çalışacaklarını ifade ettiler.

Kahtalılar Federasyonu Başkanı İrfan Çalış, yerel seçimlerde Adıyamanlı bir hemşerilerinin aday olması durumunda tam destek verecekleri kararını aldıklarını ve bu makama layık olduğundan kesinlikle şüphe duymadıkları Av. Ali Acar’ın aday adaylığı haberine sevindiklerini belirtti. Hem iş hayatında hem de sosyal hayatında çeşitli başarılara imza atmış olan Acar’a tam destek verdiklerini belirten Çalış Sultangazi’de artık bizi layıkıyla temsil edebilecek bir hemşerimiz var dedi.

CHP Sultangazi Belediye Başkanı aday adayı Av. Ali Acar, gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade ederek, Sultangazi’de nüfus olarak yoğunlukta olan Adıyamanlıların temsil noktasında yetersiz olduğu yıllardan beri söylenirdi. Yerel seçimlerde hemşerilerimin isteği üzerine CHP’den belediye başkan aday adaylığına başvuru yaptım. Hemşerilerimin aldığımız bu kararı desteklemeleri ve bu konuda her türlü yardıma hazır olduklarını belirtmeleri beni ziyadesiyle memnun etti. Tüm hemşerilerime gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyor ve onlara layık olmak için gayret göstereceğime söz veriyorum dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top