İstanbul'daki Adıyamanlılar

KAHTA-FED’den Eğitimci Hemşehrilerine Plaket

KAHTA-FED’den Eğitimci Hemşehrilerine Plaket

Kahta Dernekler Federayonu Başkanı Av. Ali Yücel ve beraberindeki heyet  hemşehrileri olan Hasan Celal Güzel Anadolu Lisesi  Müdürü Osman Aslan ve Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Müdürü Erol Polat’ı ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

 

Kahta Dernekler Federayonu 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasına günler kala Sultangazi’de görev yapan eğitimci hemşehrilerini ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

Ziyarete KAHTA-FED Başkanı Av. Ali Yücel, Esendere Dernek Başkanı Mustafa Yılmaz, Teşikan Dernek Başkanı Aziz Kelepçe, Sırakaya Derneği Başkan Yardımcısı Abdullah Gültekin  katıldı.

İlk olarak Hasan Celal Güzel Anadolu Lisesi  Müdürü Osman Aslan’ı makamında ziyaret eden heyet, hemşehrilerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek plaket takdim ettiler.

Daha sonra Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Müdürü Erol Polat’ı ziyaret eden heyet uzun süre sohbet ettiler. KAHTA-FED Başkanı Av. Ali Yücel her alanda olduğu gibi eğitim camiasında da başarılı çalışmalar yapan hemşehrilerinden gurur duyduklarını belirtti. Yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Yücel, hemşehrilerine başarılarının devamını dileyerek plaket takdim etti.

 

Okul müdürleri Osman Aslan ve Erol Polat, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hemşehrilerine teşekkür ettiler.

Uzun süre sohbet eden heyet ilçedeki eğitim hakkında bilgi aldılar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top