İstanbul'daki Adıyamanlılar

Vakfın yardım eli Suriyelilere uzandı

Vakfın yardım eli Suriyelilere uzandı

Adıyamanlılar Vakfı öncülüğünde başlatılan hayırsever vatandaşların katkıları ile Adıyaman’da ki mağdur Suriyeli ailelere dağıtılmak üzere iki tır dolusu giyim ve gıda malzemesi Adıyaman Valiliği’ne teslim etmek için gönderildi.

Adıyamanlılar vakfı Suriyeliler yardımadıyamanlılar vakfı yardım (1)

Kuruluşunun yirminci yılını kutlayan Adıyamanlılar Vakfı, yirminci yılının ilk icraatı olarak kış mevsimi sebebiyle Adıyaman’daki Suriyeli ihtiyaç sahibi ailelere giyim ve gıda yardımında bulundu.

Adıyamanlılar vakfı Suriyeliler yardımadıyamanlılar vakfı yardım (5)

Vakfın öncülüğünde başlatılan yardıma hayırsever vatandaşlar katılırken, Gerger Taşımacılık yardımın ulaştırılmasına sponsor oldu.

Adıyamanlılar vakfı Suriyeliler yardımadıyamanlılar vakfı yardım (4)

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, “Bugüne kadar sosyal yardımlaşma alanındaki çalışmalarını ihmal etmeyerek çalışmalarının sürdüren vakfımız, yeni yılın ilk ayında içinde bulunduğumuz kış mevsimini de göz önünde bulundurarak, Adıyaman’daki Suriyeli kardeşlerimize dağıtmak amacıyla başlatmış olduğumuz kampanya süresince 13 bin parça giyim malzemesi ve 50 ton çeşitli yiyecek yardımı toplanarak iki tır eşliğinde Adıyaman Valiliği’ne gönderdik. Bu tür yardımlarda her zaman gerekli duyarlılığını gösteren başta Vakfımızın Mütevelli Heyet üyelerine, Yönetim Kurulu üyelerine, Komisyon Başkanlarına ve Adıyamanlı hayırsever iş adamlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu hayır kervanına katkı sağlayan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Adıyamanlılar vakfı Suriyeliler yardımadıyamanlılar vakfı yardım (3) Adıyamanlılar vakfı Suriyeliler yardımadıyamanlılar vakfı yardım (2)

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek