İstanbul'daki Adıyamanlılar

Taşan, Adıyamanlı Gençler Geleceğe Yön Verecek!

Taşan, Adıyamanlı Gençler Geleceğe Yön Verecek!

Adıyamanlılar Vakfı Gençlik ve Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hamza Taşan, Adıyamanlı gençler yakın zamanda büyük işlere imza atacak.

Türkiye’de Adıyaman’ı temsil eden en etkili ve güçlü sivil toplum örgütü olan Adıyamanlılar vakfı yıllardır gençlere yönelik yaptığı yatırımların semeresini almaya hazırlanıyor.

Vakfın Gençlik ve Spordan sorumlu Başkan Yardımcısı Hamza Taşan, “Vakfımız kuruluş amacına yönelik yıllardır hayırlı işlere imza atıyor. Yıllardır bu iyilik konvoyunu yürüten ve her geçen gün güçlendiren vakıf kurucu üyelerimiz ve yönetimde görev alan büyüklerimiz, bu hizmet bayrağını taşıyacak olan gençlerimize yön vererek geleceğin yöneticilerini hayata hazırlıyor.

Yıllardır eğitime verdiğimiz önem malumunuz. Biz geleceğin mimarları olacak olan gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Vakfımız bünyesinde kurulan gençlik platformumuz, bir  çok etkinlikte vakfımızı başarıyla temsil ediyor, fikir beyan ediyorlar.

Özgüvenleri yüksek eğitimli bir gençliğin önünde kimse duramaz. Bu konuda Allah’a şükür pırıl pırıl gençlerimiz var. İnanıyorum ki bu vizyonla çok yakında bir çok başarıya imza atacaklar.

Gençler Bakan Elvan’ı Ağırlayacak

Bu ülkenin geleceğiyle ilgili bizimde bir sözümüz var diyen Adıyamanlılar Vakfı Gençlik Platformu, 12 Mart Pazar günü saat 16:00 ‘da Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılacağı bir toplantı düzenleyerek fikir alışverişinde bulunacaklar. Ülkenin gündemi ve kalkınmasıyla ilgili düzenlenen toplantıya bütün hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek