İstanbul'daki Adıyamanlılar

Sincikli STK Başkanları Subaşı Derneği Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

Sincikli STK başkanları Taşkale Dernek Başkanı Abuzer Karahan’ın öncülüğünde, Subaşı Derneği Başkanı Şevket Dengiz’in ev sahipliğinde bir araya geldiler. Tanışma kaynaşma ve istişarelerin yapıldığı toplantıda birlikte yapılacak projeler ele alındı.

Toplantı geçtiğimiz günlerde kongresi gerçekleştirilerek göreve gelen Söğütlübahçe Köyü Başkanı Emin Bayar ve Yarpuzlu Köyü Dernek Başkanı Ahmet Aydoğdu’ya hayırlı olsun dilekleri ile başladı.

Toplantıya Sincikliler Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hamit Peker, Pınarbaşı Köyü Dernek Başkanı Abuzer Peker, İnlice Köyü Dernek Başkanı İsmail Özelmiş, Şahkulu Dernek Başkanı Şevket Arslan, Sincik Gönüllüleri Dernek Başkan Vekili Ali Çetin, Kutan Köyü Dernek Başkanı Ahmet Şahin, Sakız Köyü Dernek Başkanı Abuzer Aydoğdu, Taşkale Dernek Başkanı Abuzer Karahan, Söğütlübahçe Köyü Başkanı Emin Bayar, Yarpuzlu Köyü Dernek Başkanı Ahmet Aydoğdu,  Subaşı Köyü Dernek Başkanı Şevket Dengiz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bir sohbet havasında gerçekleşen toplantı ikramlar eşliğinde yapılan çalışmalar ele alınırken, birlikte yapılacak projeler hakkında istişarelerde bulunuldu. Sincik Federasyonu’nu kurulmasının da önerildiği toplantıda gelecek aylarda da bu toplantıların devam ettirilmesi kararlaştırıldı.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek