İstanbul'daki Adıyamanlılar

Özdemir ,Adıyamanlılar Dengeyi Sağlar

Özdemir ,Adıyamanlılar Dengeyi Sağlar

Halkların Demokratik Partisi Adıyaman Milletvekili Adayı Mahmut Özdemir, “Hemşehrilerime güveniyorum Bu seçimlerde  dengeyi sağlayacaklardır ama Adıyaman’da güçlü çıkan parti biz olacağız “dedi.

page

İstanbul Bağcılar ‘da bulunan Gergerliler Sosyal Yardımlaşma Derneği (GERSOY-DER) Başkanlığnı yürüten    ve Aynı zaman Güneşli’de  tekstil sektöründe yurt dışına üst grubu satan Halkların Demokratik Partisi Adıyaman Milletvekili Adayı  Mahmut Özdemir  seçim çalışmları dolayısı ile  öncelikle Adıyaman da  seçimi kazanmak için İstanbul ayağı önemli diyerek istanbulda yaşayan hemşehrilerini ziyaret edip  toplantılar düzenleyerek  herkesin Adıyaman’daki ailelerini arayıp HDP için destek olmasını istedi.

Bu baamda İstanbul’dan destek olmak amacıyla STK Başkanları ,İşadamları ve eski siyasetçiler ile beraber Adıyaman’da seçim çalışmalarına katılmak için Adıyaman’a gitti .

HDP  Adıyaman Milletvekili Adayı Mahmut Özdemir’e Adıyaman’da yürüttükleri seçim çalışmalarını sorduk Özdemir,”yaklaşık bir aydır Adıyamandayım  burada HDP ‘ye olan ilgi bizi çok mutlu ediyor gittiğimiz heryerde ilgi görüyoruz artık herkes doğruları görüyor izliyor ,bizde gittiğimiz her yerde anlatıyoruz  yanımızda olduğunu belirtiyorlar. Şuna inanıyorum tabiki 5 tane milletvekili çıkaramayız ama Adıyamanlılar bu seçimde dengeyi  sağlayacaklardır güçlü çıkan parti biz olacağız Adıyaman merkez ‘den başlayarak tüm ilçeleri gezdik ,Seçim çalışmalarımız kapsamında Adıyaman merkez bölgesinde özel ziyaretlerimizle değerli dostalarımızla buluştuk.Adıyaman’da yerleşik yaşayan hemşehrilerimizle, Adıyaman’ın seçim havası hakkında fikir alışverişi yaptık ve bizden beklentilerini dinledik.

HDP Adıyaman Milletvekili adayı Mahmut Özdemir  (46)

Özel ziyaretlerimiz kapsamındaki diğer durağımız, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Mercan Tv Genel Müdürü İbrahim Aslan oldu.Ülkedeki basına yapılan sansür ve baskılı tutumların gölgesinde icra ettikleri mesleğin ehemmiyetine değindiğimiz bu ziyaretimizde, 1 Kasım seçimleri hakkında fikir alışverişi imkanı bulduk.Mercan Tv’ye de yaptığımız kısa ziyaret esnasında Kasım seçimleri hakkındaki şuana dek bölgemizdeki izlenimlerimi belirttiğim bir röportaj gerçekleştirdik.

HDP Adıyaman Milletvekili adayı Mahmut Özdemir  (60)

saygıdeğer kanaat önderlerimizden Abuzer Aslantürk’ün(Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı) makamına nezaket ziyaretinde bulunduk.Kendileriyle gelecek seçim hakkındaki görüşlerini dinleyip, engin tecrübelerinden faydanlanma fırsatı bulduk.

HDP Adıyaman Milletvekili adayı Mahmut Özdemir  (58)

Kahta ilçemizde Eğitim Bir Sen’e Vekil adaylarımız ve ilçe teşkilatımızla birlikte nezaket ziyareti gerçekleştirdik.Ülkedeki mevcut siyasal koşullar ve gelecek seçimleri konu olarak ele aldığımız ziyaretimizde, sendika yöneticilerimizin seçimler hakkındaki görüş ve düşüncelerini dinledik.

HDP Adıyaman Milletvekili adayı Mahmut Özdemir  (41)

Vekil adaylarımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte Kahta’ya bağlı Kilisk köyündeki halk toplantısına katıldık.Köyümüzdeki yurttaşlarımızla köyleri hakkındaki dileklerini,şikayetlerini ve önerilerini dinleyip kendilerine partimizin beyannamesindeki çalışma programlarımızı anlattık.

HDP Adıyaman Milletvekili adayı Mahmut Özdemir  (68)

 Kahta ilçemizdeki değerli kanaat önderi ve Eski Belediye Başkanlarımızdan Ahmet Turanlı’yı; il başkanımız ve ilçe teşkilatımızla birlikte ziyaret ettik.Kendileriyle 1 Kasım seçimleri hakkında fikir alışverişinde bulunup, seçimler hakkındaki tecrübelerinden faydalanma fırsatı yakaladık.

 Hemşehrilerimin gösterdikleri ilgili ve samimi tutumdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.”dedi

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek