İstanbul'daki Adıyamanlılar

Nevzat Çiçek, ASİAD’ın Konuğu Oldu

Nevzat Çiçek, ASİAD’ın Konuğu Oldu 

Gazeteci – Yazar Nevzat Çiçek, Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği(ASİAD)’nin bu ay ki konuğu oldu. Çiçek, yaptığı konuşmada ülke gündemi, iç ve dış siyasetin etkilerini açıklayarak “Ülkeme bir operasyon yapılıyor ve ben ülkemin yanında duruyorum” diyerek CHP’nin iddialarının FETÖ kaynaklı olma ihtimalinin büyük olduğunu söyledi. 

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin davetlisi olarak Sultangazi’ye gelen Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek, “Ortadoğu ve Türkiye’deki Gelişmeler” konulu bir konferansa konuşmacı olarak katıldı. Konuşmasında Türkiye ve Ortadoğu’daki gelişmelere, oynanan oyunlara değinen Çiçek, bu dönemde ülkemize operasyonlar yapılıyor ve ülkesini seven herkesin bu saldırılara karşı tek yürek olması gerektiğini söyledi.

Radyo Programcısı Yasin Şahin’in sunumunda gerçekleştirilen programın açılışında konuşan ASİAD Başkanı Ömer Yıldırım “ASİAD olarak kısa sürede yoğun ilgi gördük. Sanayici ve iş adamı hemşerilerimizin her gün bir yenisi derneğimize üye oluyor. Şu anda 300 rakamına ulaştık. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda hız kesmeden sürdürüyoruz. Bugün de hemşerimiz özellikle Orta Doğu konusunda uzman olan Gazeteci Nevzat Çiçek’i ağırlıyoruz. Yoğun programından davetimize icabet ederek bizi onurlandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Programa konuşmacı olarak katılan Gazeteci – Yazar Nevzat Çiçek, Ortadoğu ve Türkiye’deki gelişmeleri ve bu gelişmelere etki eden güçlerden bahsetti. Ortadoğu’yu yeniden dizayn etme planları karşısında dik duran Türkiye’ye yapılan operasyonlara değinen Çiçek, ülkeme bir operasyon yapılıyorsa, ben ülkemi savunurum. Yapılanlarda bir sıkıntı, yolsuzluk  var ise de bunu ülkemin mahkemeleri çözer. Birileri ülkeme had bildirme yada dizayn etme yetkisine sahip değildir dedi.

Bu operasyonların ülkede bazı çevreler tarafından da bilinçli yada bilinçsiz olarak destek gördüğünü de söyleyen Çiçek,  CHP’nin dekontlarla bu dönem ortaya çıkmasını eleştirerek, Amerika’da ki Reza Zarrab davasına birileri destek vermeye çalışıyor ve ne yazık ki bu iddialar yalan yada gerçek bu operasyona destek niteliğindedir. Bu dekont olayının arkasında FETÖ bağlantısı olması kuvvetle muhtemeldir dedi.

 2 Buçuk saat boyunca devam eden programda Çiçek, katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Programın sonunda ASİAD Başkanı Yıldırım, Çiçek’e teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek