İstanbul'daki Adıyamanlılar

Milletvekili Hacı Özkan, İstanbul’daki hamşerilerini ziyaret etti.

Milletvekili Hacı Özkan, İstanbul’daki hamşerilerini ziyaret etti.

Aslen Adıyamanlı olup AK Parti Mersin Milletvekili olan Hacı Özkan, İstanbul’da biz dizi ziyaretlerde bulundu. Adıyamanlı STK ve işadamlarını ziyaret eden Özkan Adıyamanlılar Vakfı’nda yaptığı konuşmada, makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu, milletin ana temasının ise insanlık olduğunu söyledi.

Ak Parti Mersin Milletvekili hacı özkan  (1)

Çocukluk arkadaşı olan OKMAR İnşaat Gayrimenkul Danışmalığı Sahibi ve GADER Başkanı Ramazan Okay’ı ziyaret eden Hacı Özkan, çocukluk günlerini yad ederek uzun süre sohbet etti. Çocukluk arkadaşının iş dünyasında gıda ve emlakta başarılı işler yapmasından gurur duyduğunu belirterek, GADER Başkanı olarakta bölgedeki Adıyamanlılara hizmet etmesini takdirle karşıladığını ifade etti.

Daha sonra hemşerisi olan Necdet Ocak’ın işletmeciliğini yaptığı Çataldan Keyfe Hatay’dan Küneye’yi ziyaret eden Özkan, tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyerek hemşehrleriyle uzun süre sohbet etti.

GADER Başkan Yardımcısı Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı’yı işyerinde ziyaret etti. Adıyamanlılar adıyla özleşen çiğköfte sektöründe başarılarından dolayı hemşehrilerinden her zaman gurur duyduğunu ifade eden Özkan, Ziyafet Çiğköfte fabrikasını gezerek sektör hakkında bilgi aldı.

Özkan, “Milletin Ana Teması İnsanlıktır”

Adıyaman Dernekler Federasyonu ve Adıyamanlılar Vakfı’nı Adıyamanlılar Kültür Merkezinde ziyaret eden AK Parti Mersin Milletvekili olan Hacı Özkan, makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu, milletin ana temasının ise insanlık olduğunu söyledi.

Ak Parti Mersin Milletvekili hacı özkan  (4)

Vakıf ve derneklerin zenginler ve fakirler arasındaki köprü vazifesini en iyi şekilde yapan kurumlar olduğunu belirten Özkan, “Tam 13 yıl Mersin’de yaklaşık 3 bin esnafın üyesi olduğu Esnaf Sanatkârlar Odası başkanlığı ile birlikte yıllardır Adıyamanlılar Derneği başkanlığını ve birçok spor kulüplerinde yöneticilik yaparak en önemli zamanımı vatandaşlarla birlikte geçirmenin onurunu yaşadım. Bu onurlu görevi ifa eden bütün STK başkanlarına ve yöneticilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu kadim kültürümüzü dünyaya tanıtmakla birlikte böylesi çok amaçlı kullanılan kültür merkezini kendi hemşerilerinin hizmetine sunan, vizyonu ve misyonu ile bütün toplumun saygınlığını kazanan Adıyamanlılar Vakfı yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum” diyerek ilgi ve alakalarından dolayı federasyon ve vakıf yöneticilerine teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek