İstanbul'daki Adıyamanlılar

Karaköse Köyü Belgeselinin Final Çekimleri İstanbul’da Yapıldı

Karaköse Köyü Belgeselinin Final Çekimleri İstanbul’da Yapıldı

Adıyaman İli Sincik İlçesi Karaköse Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği üyeleri Esenler Adıyamanlılar Derneği lokalinde bir araya geldi. Yaşam TV tarafından çekilen Karaköse Köyü Belgeseli final çekimlerinin yapıldığı gecede Harfane gurubunun seslendirdiği türküler geceye renk kattı.

Karaköse Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği, köyün tanıtımı için bir belgesel filmi çekme kararı almıştı. Yaşam TV’de Yusuf Özpolat’ın hazırlayıp sunduğu Yolcu Yollarda ekibinin Karaköse Köyünde başladığı belgeselin finali İstanbul’da çekildi. Esenler Adıyamanlılar Derneği lokalinde bir araya gelen Karaköseliler, kültürlerini tanıtan bir organizasyon gerçekleştirdiler.

Programa Esenler Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yusuf Çiçek, Adıyaman Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı Ömer Yıldırım ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı

Başkan Mehmet Turmuş ve ekibinin organize ettiği gecede çiğ köfteler harfane grubunun seslendirdiği eserler eşliğinde yoğruldu.

Gecede bir konuşma yapan Başkan Mehmet Turmuş, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi vererek, yapacakları projeler hakkında istişarede bulundu. Yeni bir dernek olmalarına rağmen yakın zamanda güzel projelere imza atacaklarını belirten Turmuş, hemşehrilerininde bu projelere katkı sunmalarını istedi.

Gece ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek