İstanbul'daki Adıyamanlılar

Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Kahtalılar Derneği’nin dernek merkezinde düzenlediği iftar programında Kahtalılar bir araya gelirken, çok sayıda Adıyamanlı STK temsilcileri de programa katılarak hemşehrileriyle  aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Bu yıl dernek merkezini Şirinevler’den Küçükçekmece’ye taşıyan Kahtalılar Derneği, yeni yerinde misafirlerini iftarda ağırladı. Bin beş yüze yakın kişinin katıldığı iftar programını dernek lokalinin önünde gerçekleştiren Kahtalılar Derneği yöneticileri misafirleri ile bire bir ilgilendiler.

Programa Kahtalılar Dernek Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel ve federasyona bağlı dernek başkanları ile yöneticileri, Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Adıyamanlı STK temsilcileri ve Kahtalılar katıldı.

Bir selamlama konuşması yapan Kahtalılar Derneği Başkanı Ahmet Kıymaz; katılımcılar hoş geldiniz diyerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ramazan ayının birlik, beraberlik, paylaşma ayı olduğunu belirten Kıymaz, bu güzel ortamda hemşehrileriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan ayının tüm İslam alemine bereket, barış ve huzur getirmesini dileyen Başkan Kıymaz, derneğin faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

Program iftar sonrasında yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek