Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

13 Haziran 2017 Salı, 20:17
kahtalilar dernegi iftar 5 600x320 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Kahtalılar Derneği’nin dernek merkezinde düzenlediği iftar programında Kahtalılar bir araya gelirken, çok sayıda Adıyamanlı STK temsilcileri de programa katılarak hemşehrileriyle  aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

kahtalilar dernegi iftar 29 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Bu yıl dernek merkezini Şirinevler’den Küçükçekmece’ye taşıyan Kahtalılar Derneği, yeni yerinde misafirlerini iftarda ağırladı. Bin beş yüze yakın kişinin katıldığı iftar programını dernek lokalinin önünde gerçekleştiren Kahtalılar Derneği yöneticileri misafirleri ile bire bir ilgilendiler.

kahtalilar dernegi iftar 8 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Programa Kahtalılar Dernek Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel ve federasyona bağlı dernek başkanları ile yöneticileri, Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Adıyamanlı STK temsilcileri ve Kahtalılar katıldı.

kahtalilar dernegi iftar 9 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

kahtalilar dernegi iftar 31 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Bir selamlama konuşması yapan Kahtalılar Derneği Başkanı Ahmet Kıymaz; katılımcılar hoş geldiniz diyerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ramazan ayının birlik, beraberlik, paylaşma ayı olduğunu belirten Kıymaz, bu güzel ortamda hemşehrileriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan ayının tüm İslam alemine bereket, barış ve huzur getirmesini dileyen Başkan Kıymaz, derneğin faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

kahtalilar dernegi iftar 15 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Program iftar sonrasında yapılan sohbetlerle sona erdi.

kahtalilar dernegi iftar 1 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgikahtalilar dernegi iftar 11 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgikahtalilar dernegi iftar 12 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgikahtalilar dernegi iftar 25 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgikahtalilar dernegi iftar 23 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgikahtalilar dernegi iftar 30 - Kahtalılar Derneği’nin İftarına Yoğun İlgi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir