İstanbul'daki Adıyamanlılar

Haydar Ulaş ve Yaman Adıyaman’dan Muhteşem Albüm Tanıtım Gecesi

Haydar Ulaş ve Yaman Adıyaman’dan Muhteşem Albüm Tanıtım Gecesi

Türkiye’nin yakından tanıdığı  Adıyamanlı sanatçılar Haydar Ulaş ve Yaman Adıyaman, Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde birlikte düzenledikleri 2017 albümleri tanıtım gecesi renkli görüntülere sahne oldu.

Sanat dünyasının sevilen isimleri olan  Haydar Ulaş ve Yaman Adıyaman 2017 albümlerini birlikte tanıttılar. Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen gecede meslektaşlarını yalnız bırakmayan sanatçı dostları katılımcılar unutulmaz bir gece yaşattılar.

Haydar Ulaş’ın ‘Bulamazsın Gönlüm’, Yaman Adıyaman’ın ‘Nideyim&Uçtu Gönlüm’ albümlerinin tanıtım gecesinde siyaset, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi.

Geceye Adıyaman Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Akkaya, ÇİĞDER Dernek Başkanı Sait Aybak, Düdan Köyü Dernek Başkanı Hasan Yaşar, Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, BADER Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, ESADER Başkanı  Yusuf Çiçek, Akdoğan Köyü Dernek Başkanı Hacı Konan, STK temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Sunumunu Televizyon Programı yapımcı ve sunucusu Yusuf Özpolatın yaptığı gecede Haydar Ulaş ve Yaman Adıyaman yeni albümlerinden seslendirdikleri eserler büyük beğeni kazanırken, bir birinden değerli sanatçıların seslendirdiği eserlerle katılımcılar müzik ziyafeti çektiler.

Gecede Lafif Doğan, Kahtalı Mıçı, Ramazan Garipses, Ramazan Koç, Kahtalı Mustafa, Hüseyin Ekinci,Havva Nur, Kemal Doğan ve Mehmet Sarıdoğan sahne alarak sanatçı dostlarını yalnız bırakmadılar.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek