İstanbul'daki Adıyamanlılar

Geldi Buldu Oto Pazarı Açıldı

Geldi Buldu Oto Pazarı Açıldı

Otomotiv ve Gayrimenkul sektöründe bölgenin tanınmış firmalarından olan Geldi Buldu Gayrimenkul ve Otomotiv,  Büyükçekmece Mimar Sinan Mahallesi’nde açtığı Geldi Buldu Oto Pazarını açılış törenine yoğun katılım gerçekleşti.

Geldi Buldu Gayrimenkul ve Otomotiv,  Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yılancı bölgenin büyük ihtiyaç duyduğu ikinci el oto pazarını açmaya karar verdik. Alıcı ve satıcıyı buluşturarak  uygun fiyata otomotiv sahibi olmak isteyenlerin uğrak noktası olacağına inaanıyoruz. Bölgenin ilk açık oto pazarı özelliğini taşıyan Geldi Buldu Oto Pazarı 2. El otoların piyasasınıda belirleyecek bir konuma sahip olacak. Yıllardır bu sektörde elde ettiğimiz tecrübemiz sayesinde halkımıza kaliteli hizmet vermeye hazırız” dedi.

geldi buldu ticaret oto pazarı açılış  (53)

Geldi Buldu Oto Pazarı’nın açılış töreninde dostları ve akrabaları Cemal Yılancı’yı yanlız bırakmadılar. Açılışa Kahta’nın tanınmış siyasetçilerinden Ömer Yılancı, Mehmet Polat, İstanbul Başakşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Melik, TEKDEN Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Çalış, Av. Mehmet Baykurt, Adıyamanlı Sanatçılar Haydar Ulaş, Yaman, İbrahim Harikases ve  Cemal Yılancı’nın meslektaşları dostları ve akrabaları katıldı.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek