İstanbul'daki Adıyamanlılar

Ergen, ‘Tüm Fırıncıların Sorunlarını Çözmeye Adayım’

Anadolu Yakası Adıyamanlılar Derneği  (AYAD) dernek merkezinde düzenlenen toplantıda İstanbul Fırıncılar Odası Başkanlığına aday olan yönetim kurulu üyesi Hacı Ramazan Ergen’e destek mesajları verildi.

İstanbul Fırıncılar Odası Başkanlığına aday olan AYAD yönetim kurulu üyesi Hacı Ramazan Ergen’e destek vermek amacıyla bir araya gelen Anadolu Yakası Adıyamanlılar Derneği üyeleri hemşehrilerine her zaman destek verdiklerini ifade ettiler.

25 Aralık saat 20.00 da dernek merkezinde yapılan toplantıya Kahta Federasyonu Başkanı Osman Arslan, Çağdaş Adıyamanlılar Derneği Başkanı Aziz Levent Binzet, STK temsilcileri, sektörde faaliyet gösteren meslektaşları ve AYAD üyeleri katıldı.

Toplantıda bir selamlama konuşması yapan AYAD Başkanı Sabri Baltacı, katılımcıları selamlayarak dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Her zaman Adıyamanlıların yanında olduklarını ifade eden Baltacı, çıkmış olduğu bu yolda hemşehrimiz Hacı Ramazan Ergen’e başarılar diliyor ve desteklerimizi iletiyoruz dedi.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan protokol üyeleri birlik ve beraberlik mesajları vererek, Adıyamanlıların yanında olduklarını belirttiler.

İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı adayı olan Hacı Ramazan Ergen, katılımcıları selamlayarak desteklerinden dolayı katılımcılara teşekkür etti.  Ergen, ‘Bu çıktığımız yolda bize destek veren bütün hemşehrilerimizde canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizim seçimi kazanmamız durumunda kazanacak olan bütün fırıncılardır. Hazırladığımız projelerle fırıncıları sorunlarını çözmeye adayız.  Bu sorunları çözmek için her zaman irade koyacak bir kadroya sahibiz. İnşallah bu yolda hedefimize ulaşacak ve bütün meslektaşlarım kazanacaktır.’ dedi.

Konuşmalar sonrasında yaptığı açıklamalarda İstanbul Fırıncılar Odasına kayıtlı 1300’ün üzerinde üye olduğunu ve 400’e yakın Adıyamanlı fırıncı bulunduğunu belirten Ergen, gittikçe büyüyen sıkıntıları çözme ulaştırmak için projelerinin hazır olduğunu ve seçimi kazanmaları durumunda sektörün gelişmesi için canla başla çalışacaklarını belirtti.

Toplantı ikramlar eşliğinde yapılan istişarelerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek