İstanbul'daki Adıyamanlılar

Drejan Merkez Koşarlar İftarda Dostlarıyla Bir Araya Geldiler

Drejan Merkez Koşarlar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlediği iftar programında Koşar köylüleri ve misafirleri aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Adıyamanlılar Vakfında düzenlene iftar programına yoğun ilgi gösteren katılımcılar salonu tamamen doldurdular.

Dernek Başkanı Ramazan Yıldırım ve ekibi misafirlerini kapıda karşılayarak program boyunca yakından ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

İftar programına Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Mancak, Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yıldız, Gerger Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Acar, ASİAD Başkanı Mehmet Doğan, STK başkanları, Drejan Köylüleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kur’an’ı Kerim tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla oruçların açılmasıyla devam etti.

Programda bir selamlama konuşması yapan Drejan Merkez Koşarlar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ramazan Yıldırım, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Aynı sofrayı paylaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Yıldırım, Ramazan ayının ve yaklaşmakta olan bayramın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz etti

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan protokol üyeleri , Ramazan ayının manevi havasını birlikte solumaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ramazan ayının İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyen konuşmacılar katılımcıların yaklaşmakta olan bayramını kutladılar.

Program ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek