İstanbul'daki Adıyamanlılar

Drejan Merkez Koşarlar Derneği Adıyamanlı STK Temsilcilerini Ağırladı

Adıyaman ili Gerger ilçesi Drejan Merkez Koşarlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği, dernek merkezinde düzenlediği kahvaltılı programda Adıyamanlı STK ve siyasi parti temsilcileri ile bir araya geldi.

Merkezi Gaziosmanpaşa Yeşil Pınar Mahallesi’nde olan Adıyaman ili Gerger ilçesi Drejan Merkez Koşarlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği, dernek merkezinde düzenlediği kahvaltıda Adıyamanlı STK başkanları, siyasi parti temsilcileri ve iş adamlarıyla ile bir araya gelerek hasbihal ettiler.

Geçtiğimiz aylarda 7. Olağan kongresini gerçekleştiren Adıyaman ili Gerger ilçesi Drejan Merkez Koşarlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği başkanlığına seçilen Ramazan Yıldırım ve ekibi hemşehrileri ile bir araya gelerek hasret gidermek adına bir kahvaltılı program düzenledi Dernek merkezinde düzenlenen programa çok sayıda Adıyamanlı STK ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Kahvaltı sonrasında bir selamlama konuşması yapan başkan Ramazan Yıldırım, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet ettiklerinden dolayı teşekkür etti. Birlik ve beraberlik mesajı veren Yıldırım, bu güzel tablonun bir parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra yapılan konuşmalarda Adıyaman ve Adıyamanlılara dair görüşler dile getirilerek bir olmanın önemine vurgular yapıldı.

Konuşmaların sonrasında ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle program sona erdi.


Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek