İstanbul'daki Adıyamanlılar

Drejan Koşarlar Derneğinde Reşat Yılmaz Dönemi

Drejan Koşarlar Derneğinde Reşat Yılmaz Dönemi

İstanbul’daki Adıyaman ili Gerger ilçesi  Drejan Merkez Koşarlar köyü Sosyal yardımlaşma derneği 4. olağan Kongresini  Küçükköy Yeşil Pınar mahallesinde bulunan dernek merkezinde Gerçekleştirdi.Tek liste ile gidilen kongrede Reşat Yılmaz dönemi başladı .

Merkezi Küçükköy Yeşilpınar mahallesinde bulunan Drejan Merkez Koşarlar köyü Sosyal yardımlaşma derneği & Aralık 2015 Pazar günü 4. olağan kongresini gerçekleştirdi.oldukça yoğun katılım gösterilen kongre öncelikle Gersoy-Der Eski Başkanı Mali Muşavir Ahmet Mancak başkanlığında kurulan divan heyetine  Gazeteci Hacı Ahmet Boğatekin,Hacı Osman Yıldızhan eşlik etti.

Faaliyet raporunun okunmasının ardından , Tek liste ile gidilen kongrede Reşat yılmaz Başkanlığı ve  yönetim kurulu litesi açıklandı , oylamaya sunuldu kabul edildi. ve  Sürpriz ismlerle güçlü bir yönetim listesi oluşturan   İşadamı Reşat yılmaz Başkanlıgı başlamış oldu.

Dilek temenniler kısmında söz verilen Divan Kurulu  Hacı Ahmet Boğatekin ve acı Osman Yıldızhan dernek faaliyetleri ile ilgili görüşlerini bildirdiler hayırda yarışalım dediler.

koşarlar dernegi kongre 2015 (37)

Teşekkür konuşması için kürsüye gelen yeni Başkan Reşat Yılmaz ““Birlik ve beraberliğimizi aynen sürdürmek temel görevimizdir. Amacımız az söz, çok icraat yapmaktır. Drejanlıların bu büyük desteği ile verilen başkanlık görevi, büyük hamleler başlatın demektir. Şahsıma ve yeni yönetime yönelen teveccühü büyük bir onur ve önemli bir görev biliyoruz. Dırejanlılara layık hizmetler veremeye, tüm gücümüzü sizlerin büyük gücüyle birleştirip yararlı olmaya çalışacağız. Tüm konuklara yönetim adına teşekkür ediyorum. Desteklerinizi bekliyorum.” Dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU
Reşat Yılmaz / Başkan

ASİL ÜYELER
1- İbrahim Taşdemir
2- Haci Yağız
3- Mehmet Emin Saman
4- Haci Ok
5- Muzaffer Yılmaz
6- Bahri Taşdemir
7- Hacı Yıldırım
8- Abdullah Ok
9- Eyüp Bozdoğan
10- Hüseyin Kılınçdoğan
11- İsmet Tunç
12- Ramazan Sarıboğa

YEDEK ÜYELER
1- Şevket Karateke
2- Ali Yılmaz
3- İsmail Taşkın
4- Üzeyir Karagöz
5- Ramazan Karateke
6- Mehmet Doğan
7- Salih Yıldızhan
8- Ahmet Tunç
9- Selahattin Yılmaz
10- Ahmet Yıldırım
11- İsmet Taşdemir
12- Cemal Yılmaz
13- Mehmet Yılmaz

DENETİM KURULU

ASİL
1- Mehmet Karaboğa
2- Ahmet Karatekin
3- Hacı Osman Yılmaz

YEDEK
1- Ali Haydan
2- Mevlüt Yıldızhan
3- İbrahim Halis Saman

 

koşarlar dernegi kongre 2015 (47)

 

 

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek