İstanbul'daki Adıyamanlılar

Damlacık Derneği KAHTA-FED’i Kahvaltıda Ağırladı

Adıyaman ili Kahta İlçesi Damlacık Köyü Derneği’nin dernek merkezinde düzenlediği kahvaltılı programda Kahta Dernekler Federasyonu (KAHTA-FED) üyeleri ile hemşehri dernek başkanlarını ağırladı.

Damlacık Köyü Dernek Başkanı Mehmet Çekin ve ekibi geçtiğimiz ay yapılan Kahta Dernekler Federasyonu olağan kongresinde başkanlığa oy birliği ile seçilen Kemal Karakuş ve ekibini Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan dernek merkezinde düzenledikleri kahvaltılı programda ağırladı.

Kahvaltılı programa Kahta Dernekler Federasyon Başkanı Kemal Karakuş, Kahtalılar Derneek Başkanı Nurettin Güzel, Bersomik Dernek Başkanı Hakan Mamaş ,Hopak Dernek Başkanı Ahmet Karakuş, Klisk Köyü Dernek Başkanı Mustafa Yılmaz, Kakşer Köyü Dernek Başkan vekili Vahdettin Karadoğan ,Tesikan ve Çevre köyleri Dernek Başkan vekili Hacı Kurt, Dumlu Köyü Dernek başkanı Hüseyin Kurkut, Alikanlar Derneği başkanı Kadir Aslan katıldı.

Kahvaltı sonrasında bir selamlama konuşması yapan Damlacık Köyü Dernek Başkanı Mehmet Çekin, katılımcıları selamlayarak birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Birlik ve beraberliğe vurgu yapan Çekin, bu güne kadar federasyonda hizmet eden herkese teşekkür etti.

Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Kemal Karakuş yaptığı konuşmada davetlerinden dolayı Damlacık Köyü dernek başkanı ve üyelerine teşekkür etti. Yapılan çalışmalar ve yapılacak çalışmalar hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Karakuş, birlikte yapılacak her işin başarıyla sonuçlanacağını ifade etti.

Program sohbet havasında yapılan istişare sonrasında çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek