İstanbul'daki Adıyamanlılar

Başkanlar Adıyamanlılar Gecesi İçin Buluştu

Başkanlar Adıyamanlılar Gecesi İçin Buluştu

Esenlerde Bulunan Adıyamanlı  Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve yöneticileri  12Mart 2016 tarihinde Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezinde  yapılacak olan  Adıyamanlılar gecesi için Esenler Adıyamanlılar Derneğinde Kahvaltıda bira araya gelerek . istişare yaptılar.

Hüseyin Sevinçtekin Başkanlığında kurulan  Esenler Adıyamanlılar Derneği(ESADER) Esenler de Bulunan Adıyamanlı  Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve yöneticileri  12 Mart 2016 tarihinde Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezinde  yapılacak olan  Adıyamanlılar gecesi için Esenler Adıyamanlılar Derneğinde Kahvaltıda bir araya gelerek . istişare yaptı.

Esenler adıyamanlılar gecesine hazırlanıyor (24)

Programa Esenler Besnililer Dernek Başkanı Mustafa Kuş,Adıyaman Gerger Merkez  Drejanlılar derneği başkanı ,Yusuf Uğurlu,Adıyaman Kahta İlçesi Teşikan çevre köyleri Derneği Başkanı Aziz Kelepçe ,Adıyaman Sincik Sakız Derneği  Başkanı Şükrü Özbek,Adıyaman Sincik Yarpuzlu Köyü Dernek Başkanı Şükrü Akyüz,Esenler  Gençlik Spor  derneği Başkanı  Ebubekir Öztekin ,Mazaretlerini belirtip katılamayan Adıyaman Sincikller Dernek Başkanı Hamit Peker ,Adıyaman Gerger İlçesi Çoğuruk Köyü Derneği Başkanı Ahmet Saltaş  organizasyon da ortak hareket edecekler .Organizasyonun  Reklam ve tanıtımını  Class Medya Grup   üstlendi .Esenler  Belediyesi STK’lar dan sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Kaya ‘da programa katılarak  belediye olarak üstlendikleri görevlerini ayrıca fikir ve görüşlerini sundu .ayrıca  gecenin en güzel şekilde geçmesi tüm başkanların  ve  gazetemizin genel yayın yönetmeni Emin Doğan’ın önerilerine başvuruldu.

ESADER sanatçılar  Komisyonu Başkanı Ramazan Garipses Sanatçılar boyutunda gecede Ramazan Garipses ,Haşim ve Gülistan Topdemir,İbrahim  Harikassesin Başkanlığındaki Harfane grubunun yeralacağını açıkladı.

son olarak Söz Alan ESADER Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ,12 mart gecesi hemşehrilerimiz ile beraber güzel bir gece ye  güzel bir organizasyona imza atmak için  ilçemizde bulunan Adıyamanlı STK’lar ile birlikte elimiziden geleni yapacağız  tüm vatandaşlarımızı geceye bekliyoruz dedi .

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek