İstanbul'daki Adıyamanlılar

Başkan Aksoy İş Adamları İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Başkan Aksoy İş Adamları İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy ve vakıf yönetim kurulu üyeleri  Merter’deki Adıyamanlı iş adamları ile kahvaltı da bir araya geldi.

Adıyamanlı Derviş Taşatan’ın sahibi olduğu Özde Kaynaklar Lokantası’nda düzenlenen kahvaltılı programa Vakıf Başkanı Ramazan Aksoy, vakfın bir önceki dönem başkanı Ömer Özkartal, Başkan yatırımcılardan Abdurrahman Dursun, Mehmet Yalçın ve Ahmet Demir, vakıf idari personeli ile Merter’de ki Adıyamanlı iş adamları katıldı.

Kahvaltı sonrasında bir selamlama konuşması yapan Vakıf Başkanı Ramazan Aksoy, vakfın her türlü hizmetlerine gönül veren iş adamları ile birlikte olmaktan büyük onur duyduğunu belirtti.

Aksoy, “İş adamlarımızla bir araya gelmek için her bölgeden toplantılar düzenlemeye devam ediyoruz. Vakıfın çalışmalarını hızlı ve etkin bir şekilde sürdürmek ve iş adamlarımızla daha fazla istişare halinde olmak için bu toplantıları düzenlemeye gayret ediyoruz. Hemşehrilerimizle bir arada olmanın feyzi, bereketi, anlamı ve güzelliği bir başkadır” şeklinde konuştu.

Vakfın bir önceki dönemin başkanı Ömer Özkartal, bu tür toplantılar kaynaşma ve dayanışma açısından büyük bir faydası olduğunu ve hayırlı olan bu tür etkinliklere iştirak edilmesi gerektiğini belirterek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek