İstanbul'daki Adıyamanlılar

Bağcılar Kaymakamı Orhan Çiftçi, Adıyamanlılar Vakfını Ziyaret Etti

Bağcılar Kaymakamı Orhan Çiftçi, Adıyamanlılar Vakfını Ziyaret Etti

Bağcılar Kaymakamı Orhan Çiftçi, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Şirin ile birlikte Adıyamanlılar Vakfına nezaket ziyaretinde bulundu. Kaymakam Çiftçi’yi Vakıf Başkan Yardımcısı Cuma Durak ve vakfın idari yöneticileri tarafından karşılandı.

Vakfın çalışmaları hakkında Kaymakam Orhan Çiftçi ve Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Şirin’e bilgi veren Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Cuma Durak,  ziyaretinden dolayı da teşekkür etti.

İstanbul’da 81 ilin içerisinde kendi sosyal ve kültürel değerlerini en iyi şekilde tanıtan ve gerçekleştirdiği anlamlı hizmetleriyle de Adıyamanlılar Vakfının birçok ilin Sivil Toplum Kuruluşlarına örnek olduğunu kaydetti.

Adıyamanlılar Vakfının Kültür Merkezinin Adıyaman’a yakışır bir mekan olduğunu belirten Kaymakam Orhan Çiftçi, “Bu ihtişamlı binayı görünce Adıyamanlıların Sivil Toplum Kuruluşlarına karşı ne denli duyarlı verdiğini gördüm. Bu güzel mekanda Adıyamanlılara düğün, nişan, taziye, toplantı gibi birçok etkinliklere ev sahipliği yapması kadar güzel bir duygu olamaz. Bu müstesna mekanı kendi ilin vatandaşlarına tahsis edilmesi takdire şayan olarak görüyorum. Adıyamanlılar Vakfı yöneticilerini gerçekten kutluyorum ve tebrik ediyorum” dedi.

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek