İstanbul'daki Adıyamanlılar

AKYAD’dan Dünya Rekortmeni OSES’e Plaket

AKYAD’dan Dünya Rekortmeni OSES’e Plaket

Merkezi  Sultangazi 50.yıl mahallesinde bulunan Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD)Yönetim Kurulu Üyeleri, OSES Grup Yönetim Kurulu Baskanı  Osman Yaşar’ı makamında ziyaret ederek, Adıyaman’a sunduğu katkılardan dolayı plaket verdi.

Ülkemizi gıda sektöründe yıllardır başarıyla temsil eden dünyaca ünlü çiğköfte markası OSES, CNR-EXPO’ de düzenlenen ‘Bayim Olur musun?’ fuarının ilk gününde sardığı 231 metrelik çiğ köfte dürümüyle Guinness Dünya Rekorlar kitabına girdi ve Adıyaman ismini gündeme getirerek büyük bir tanıtıma imza atmıştı.

osese-akyaddan-plaket-1

Orhan Güzelaydın başkanlığında ki Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Yönetim Kurulu Üyeleri OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’ı ziyaret ettiler. OSES Çiğköfte’nin ülkenin ve Adıyaman’ın tanıtımına büyük katkı sunduğunu belirten AKYAD Başkanı Orhan Güzelaydın, “Hemşerimiz Osman Yaşar yönetiminde ki OSES Çiğköfte Bayim Olur musun? Fuarında 231 metrelik çiğ köfte dürümüyle Guinness Dünya Rekorlar kitabına girerek bir ilke imza attı. Bu rekorun yanı sıra Oses Çiğköfte Adıyaman tanıtımına da büyük bir katkı sundu. Rekorun yer aldığı tüm haberlerde Adıyaman ismi geçildi ve buda bizleri mutlu etmiştir. Bundan dolayı hemşehrimiz Osman Yaşar’ı hem tebrik etmek, hem de bizlere yaşattığı gururdan dolayı teşekkür etmek istedik.”Dedi.

osese-akyaddan-plaket-2

OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar ise AKYAD yönetimine yapmış oldukları ziyaretten dolayı ve takdim edilen plaket için teşekkür etti.

Ziyaret sonunda OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’a AKYAD Yönetimi tarafından plaket takdim edildi.osese-akyaddan-plaket-3

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek