İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Vakfı İftarda Bir Araya Geldi

Adıyamanlılar Vakfı Ramazan ayının ikinci günü vakıf merkezinde düzenlediği iftar programında vakıf yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. İftar sonrasında çalışmalara maddi ve manevi destek olanlara plaket takdim edildiği programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Adıyaman’ın en köklü sivil toplum kuruluşu olan Adıyamanlılar Vakfı yönetim kurulu, vakıf merkezinde düzenlenen iftar programında bir araya geldiler. Birlikte aynı masayı paylaşmanın hazını yaşayan katılımcılar, yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Ramazan ayı münasebetiyle iftar programında bir araya gelen Adıyamanlılar Vakfı yönetim kurulu üyeleri birlikte iftar yaptılar. İftar sonrasında alışmalara maddi ve manevi katkıda bulunanlara plaket takdim edildi.

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal programda yaptığı konuşmada, yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi veren Özkartal, ‘Gönüllülük esasına dayalı olarak hayra vesile olmak isteyen bütün arkadaşlarına teşekkür ediyorum ‘ dedi. Verilen plaketlerin manevi değerinden bahseden Özkartal, Hep birlikte daha güzel işlere imza atacak, hayırlı işlerde bir ve beraber olacağız ‘ dedi. Özkartal, Ramazan ayının Tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz etti.

Program ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek