İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Vakfı Gençlerle Piknikte Bir Araya Geldi.

Adıyamanlılar Vakfı Gençlerle Piknikte Bir Araya Geldi.

İstanbul’da eğitim gören Adıyamanlı üniversite öğrencileri, Genç Adıyaman Platformu tarafından düzenlenen Geleneksel 1 Mayıs Pikniği’nde bir araya geldi.

Adıyamanlılar Vakfı bünyesindeki üniversite öğrencileri tarafından yeni kurulan Genç Adıyaman Platformu, Adıyaman gençliğini buluşturmaya devam ediyor.

İstanbul’daki Adıyamanlı gençlerin ilk adresi olan Genç Adıyaman Platformu, üniversite öğrencilerini Geleneksel 1 Mayıs Pikniği’nde bir araya getirdi. Kayabaşı Şamlık Piknik Alanında düzenlenen pikniğe, İstanbul’da çeşitli üniversitelerde eğitim gören çok sayıda Adıyamanlı üniversite öğrencisi katıldı.

Piknikte selamlama konuşması yapan Genç Adıyamanlılar Platformu Başkanı Cumali Doğan, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bursiyerler, birlikte yemek yiyip sportif faaliyetlerle sınav stresi attı
Pikniğe katılan bursiyerler arasında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye girenlere para ödülü verildi. Ayrıca tüm bursiyerlere çeşitli kitaplar hediye edildi.

Başta Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, Adıyamanlılar Vakfı Gençlik ve Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hamza Taşan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Melik, pikniğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Taşan, bu tür etkinliklerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini söyledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek