İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Vakfı Burs Gündemi İle Toplandı

Kuruluşundan bu yana ihtiyacı olan öğrencilere yardım elini uzatan Adıyamanlılar Vakfı, kuruluşunun 25. yılında da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

2021-2022 burs dönemi için yoğun bir tempoda çalışmasını sürdüren Adıyamanlılar Vakfı burs konulu gündem maddesiyle toplandı.

Genel Başkan Ömer Özkartal başkanlığında gerçekleştirilen Ekim Ayı Olağan Toplantıya Mütevelli Heyeti ve yönetim kurulu üyeleri ile komisyon başkanları katıldı.

Toplantıda başvuruları sona eren burs süreci tüm yönleriyle masaya yatırıldı.

Başvuruların sona erdiğini belirten Özkartal, taleplere daha fazla cevap verebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini dile getirdi.

Özkartal,” Vakfımıza başvuruda bulunan öğrencilerimizin taleplerine daha çok yanıt verebilmek için hayırsever iş adamlarımızı ziyaret ederek desteklerini istedik. Ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. Hizmette birbiriyle yarışan iş adamlarımıza, bütün vakıf gönüldaşlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Toplantıda söz alan vakıf üyeleri de çalışmalar hakkında görüşlerini bildirdi.

 Toplantıda ayrıca aralık ayında Adıyaman Dernekler Federasyonu ile ortaklaşa düzenlenecek Adıyaman Tanıtım Günleri etkinliğine ilişkin süren çalışmalar hakkında da görüş alışverişinden bulunuldu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek