İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Vakfı, Bürokratlara “Hayırlı Olsun” Ziyaretinde Bulundu

Adıyamanlılar Vakfı, Bürokratlara “Hayırlı Olsun” Ziyaretinde Bulundu

Adıyamanlılar Vakfı, yeni görev yerlerine atanan bürokratlara “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, Vakıf mütevelli heyeti üyesi Ömer Özkartal, Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcıları Cuma Durak, Mehmet Yalçın, Hasan Demir ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akay’dan oluşan heyet yeni görev yerlerine atanan bürokratlara hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Daha önce Besni Kaymakamlığı görevini yürüten Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin’e, Bağcılar İlçe Kaymakamlığı’na atanan Orhan Çiftçi’ye, uzun yıllar Adıyaman ve Samsat’ta müftülük görevini yapan Esenler Müftüsü Halil Şekerci’ye, Kalyon Holding Genel Müdürlüğü’ne atanan hemşerimiz Mehmet Tevfik Göksu’ya, İSKİ Stratejik Planlama Şube Müdürlüğü’ne atanan Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Oruç’a Sultangazi ilçesinde uzun yıllar okul idareciliği yaptıktan sonra Sultangazi İlçe Şube Müdürlüğü’ne atanan Adıyamanlılar Vakfı’mızın Başkan Vekili Abuzer Korkmaz’a ve vakfımızın birçok hizmetlerinde emeği geçen Bağcılar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Sinem Fırat’a “hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulunuldu. Ayrıca İSKİ Stratejik Planlama Şube Müdürlüğüne atanan Ramazan Oruç’un ziyareti esnasında İSKİ Genel Müdür Yardımcısı ve Vakfımızın Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbaş ile birlikte İSKİ Daire Başkanı ve Vakfımızın Başkan Yardımcısı Yusuf Tosun da hazır bulundu.

Ziyaret ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, “Bulundukları mevki ve konum itibariyle değerlerimize değer katarak Adıyaman ilimizi en iyi şekilde temsil eden bürokratlarımıza sahip çıkmak ve onları çok daha iyi yerlerde görmek bizi onurlandırıyor. Aynı zamanda daha evvel Adıyaman ilimizde çeşitli görevlerde bulunup memleketimize hizmet eden ve şimdi görev itibariyle İstanbul’da çeşitli görevlerde bulunan fahri hemşerilerimizi de ziyaret etmeyi önemli bir görev biliyoruz. Az veya çok süre demeden memleketimizde görev yapan bürokratları, kendi hemşerimizi gibi görüyoruz” diyerek başarı dileklerini iletti.

Ziyaret edilen bürokratlar ise ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı ve yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler. Ziyaret edilen bürokratlar, “Bu ziyaret, Adıyamanlı insanların birbirine karşı ne denli bağımlı olduğunu gösteriyor. Bu büyük vefa örneğini sergileyen Adıyamanlılar Vakfı’na şükran borçluyuz” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.


Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek