İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Standı Ziyaretçilerin Büyük İlgisini Çekiyor

Adıyamanlılar Standı Ziyaretçilerin Büyük İlgisini Çekiyor

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İstanbul’da ilçe belediyelerin sosyal etkinlik kapsamında il derneklerine tahsis ettiği stantlarda her akşam bir bayram havası şeklinde geçerken, Adıyamanlılar Vakfı her yıl olduğu gibi bu yıl da Bağcılar belediyesi tarafından kendilerine tahsis ettiği stant da Adıyaman’ın kültürünü ve yöresel ürünlerini tanıtmaya devam ediyor.

DSC_4628

Vakfın Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Oruç ve Gençlik Komisyonu Başkanı Cumali Doğan’ın sorumluluğunda açılan Adıyamanlılar vakfı standı her akşam ziyaretçileriyle dolup taşarken, zaman zaman Adıyaman’ın yöre sanatçıların türküleriyle daha da renkleniyor. Son olarak standı ziyaret eden sesiyle ve kişiliği ile bütün hemşehrilerin sevgisine mazhar olan Adıyaman’ın sevilen sanatçısı Haydar Ulaş’ın türküleriyle şenlenen stant gecenin geç saatlerine kadar açık kaldı.

Fırsat buldukça akşamları Vakfın başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adıyamanlılar Vakfı standını ziyaret ederek misafirleri ağırlayan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, Vakıf olarak her yıl ramazan ayında bir çok ilçelerde stant açarak Adıyaman’ın kültürünü, turizm değerlerini, yöresel yiyecek ve içeceklerini bu tür etkinlikler vesilesiyle tanıtmayı görev bildiğini ve bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Stantları ziyaret etti

Vakıf Başkanı Ramazan Aksoy, gecenin ilerleyen saatlerde Başkan Yardımcıları Cuma Durak, Hasan Hüseyin Göksu ve Ahmet Demir ile birlikte Bağcılar meydanında kurulan illere ait stantları ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

DSC_4794  DSC_4727  DSC_4772

 

DSC_4776  DSC_4787  DSC_4759

 

DSC_4629

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek