İstanbul'daki Adıyamanlılar

ADIGER-FED 4. Kongresinde Başkan Ali Acar Güven Tazeledi

Adıyaman Gergerliler Federasyonu (ADIGER-FED) 4. olağan kongresini Gerger Sosyal Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleştirildi. Kongreye tek liste ile katılan mevcut başkan Av. Ali Acar güven tazeleyerek oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

Adıyaman Gergerliler Federasyonu 4. olağan kongresini federasyon üyesi olan Gerger Sosyal Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleştirdi.

Kongreye Federasyona bağlı derneklerin yanı sıra Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Arslan, Adıyaman Sanayi ve İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Doğan, Anadolu Konfederasyonu Başkanı İbrahim Ayberk ve STK temsilcileri katıldı.

Kongreye tek liste ile giren mevcut başkan Av. Ali Acar oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

Oylama sonrasında bir teşekkür konuşması yapan başkan Av. Ali Acar, kongreye katılan misafirleri ve federasyon üyelerine teşekkür etti. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Acar, yapılacak projeler hakkında da bilgilendirmede bulundu. Birlik ve beraberlik mesajları veren başkan Acar, birlikte daha güzel işlere imza atacağız diyerek güvenlerinden dolayı federasyon üyelerine teşekkür etti.

Protokol  üyeleri yaptığı konuşmalarda kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyerek, başarılı çalışmalarından dolayı başkan Ali Acar’ı tebrik ettiler.

Kongre dilek ve temennilerin ardından çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek