İstanbul'daki Adıyamanlılar

ADIFED Bayramlaşma Programında Bir Araya Geldi

Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) üyeleri federasyon merkezinde düzenlediği bayramlaşma programında  Hüseyin Sevinçtekin başkanlığında bir araya geldi.

Adıyaman Dernekler Federasyonu’nun federasyon merkezinde düzenlediği bayramlaşma programına federasyona bağlı dernek başkanları katıldı.

Kurban Bayramını İstanbul’da  karşılayan Adıyaman Dernekler Federasyonu üyelerinin bir araya geldiği  bayramlaşma programında bir selamlama konuşması yapan Başkan Hüseyin Sevinçtekin, katılımcıları selamlayarak daha nice bayramlara birlikte olmayı Allah’tan diledi.

STK’ların önemine değinen Sevinçtekin, birlik ve beraberliğin pekişmesinde sivil toplum örgütlerinin katkısını dile getirdi. Seviçtekin, “STK’ların bir çok güzelliğinin arasında bayramlaşma programları da büyük öneme sahip. Büyük şehirlerde derneklerimiz bizlerin bir araya gelmesine neden oluyor. Bu tür mekanlar sayesinde kucaklaşıyor, hasret gideriyor, birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz.

Adıyamanlılar olarak sivil toplum örgütlerinde önemli bir yol kat ettik. Bu kapsamda emeği geçen ve hala emek veren tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Hiçbir çıkar gözetmeden birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek isin mücadele eden arkadaşlarımızın emekleri hedefine ulaşıyor” diyerek Kurban Bayramının bütün İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini Allah’tan diledi.

Program yapılan selamlama konuşmalarının ardından yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek