İstanbul

Gömlekçiler Ve Penye İmalatçıları İftarda Bir Araya Geldi.

Gömlekçiler Ve Penye İmalatçıları İftarda Bir Araya Geldi. 

Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkârları Odası Geleneksel iftar programı Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlendi.  Her yıl olduğu gibi bu yılda programa ilgi gösteren üyeler salonu doldurarak birlikte iftar açmanın güzelliklerini yaşadılar.

 

Programına İstanbul  Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Yazıcı, Ömer Osmanoğlu, Şükrü Akyüz, ESTUR Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Şentürk, İstanbul Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Karaman, Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkârları Odası Avukatı Yaşar Pamuk, Kahtalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kıymaz, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yaşar ve dernek üyeleri, katılımcılarla bire bir ilgilendiler.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından aynı sofrayı paylaşmanın hazzını yaşayan katılımcılar oruçlarını beraber açmanın hazzını yaşadılar.

Programda bir selamlama konuşması yapan Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yaşar,  bu güzel ortamı katılımlarıyla onurlandıran misafirlerine teşekkür ederek hoş geldiniz dedi. Her yıl olduğu gibi birlik içerisinde aynı sofrayı paylaşmanın önemine değinen Yaşar, Ramazan ayının bütün İslam alemine hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

Sektörle ilgili sıkıntıların çözümü için verdikleri mücadeleden bahseden Yaşar, yakın zamanda ilgili merciler ile yapacakları görüşmenin detaylarından bahsetti.

Daha sonra bir selamlama konuşması yapan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, her yıl bu güzel ortama katılmak için gayret gösterdiklerini söyleyerek, programda emeği geçen herkese teşekkür etti. Bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğine dikkat çekti. Esnafın toplular üzerinde önemli görevler üstlendiğinden bahseden Yılmaz, Ramazan ayının İslam coğrafyasına barış, huzur ve bereket getirmesi Allah^tan niyaz etti.

Konuşmaların ardından Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Yönetim Kurulu tarafından belirlenen, emektar üyelere ve yılın başarılı girişimcilerine plaket takdim edildi.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek