Genel

İSOS’un yeni başkanı Mustafa Tosun

İSOS’un yeni başkanı Mustafa Tosun

İstanbul Sultangazi Galericiler Sitesi Kooperatifi (İSOS) genel kurulunda başkanlığa seçilen Mustafa Tosun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile yaptığı görüşmelerden sonra dev bir projeye imza atacaklarının müjdesini verdi.

2 Yıl önce kurulan İSOS, olağan kongresini gerçekeştirdi. Kongreye tek liste ile giren Mustafa Tosun yeni dönem için başkanlığa seçildi.
Kongrenin hemen sonrasında Sultangazi’de yapmayı düşündükleri Galericiler sitesi için kolları sıvayan Tosun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile yaptığı görüşmelerden sonra dev bir proje için mütabakata varıldığını söyledi.
Mustafa Tosun, ‘Sayın Belediye Başkanımız Cahit Altunay ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, yapmayı düşündüğümüz siteye büyük destek bulduk. Başkanımız bu projenin ilçeye değer kazandıracağını söyleyerek eski Zabıta müdürlüğünün bulunduğu yerde projeyi hayata gerçireceklerini, altı halk pazarı üstü Galericiler sitesi olarak hizmet verecek dev bir proje hazırlayacakları müjdesini verdi. Pazarın olmayacağı günlerde alt taraf oto park olarak kullanılacak.
Bu proje ilçeye değer kazandırırken galerici esnafımızında sokak aralarından kurtararak,iş potansiyelini artıracaktır’ diyen Tosun, desteklerinden dolayı Sutangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a teşekkür etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top