Sultangazi

İsmetpaşalı Gençler Tek Yumruk !

İsmetpaşalı Gençler Tek Yumruk !

Sultangazi İlçesinin İsmetpaşa Mahallesinde yaşayan Gençler Geçtiğimiz haftalarda Uyuşturucu bağımlılığı ve Bonzai’ye karşı yürüyüş düzenledi.

Türkiye’de son haftalarda gündemden düşmeyen “Sentetik Uyuşturu Maddesi – Bonzai” kullanımının aşırı derecede artması Genç bir nüfusa sahip Sultangazi ilçesini de yakından ilgilendirmektedir. Neredeyse her gün yollarda Uyuşturucu kullanımı nedeniyle kendinden geçen ve bayılan gençlere rastlayan Sultangazililer artık seslerini duyurmak ve Uyuşturucu illetinden gençlerimizi uzak tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunun en büyük örneği de “İsmetpaşa Mahallesinde Yaşayan Gençler“.

Mahalleli Gençler geçtiğimiz günlerde Ellerinde uyuşturucu kullanımı karşıtı pankartlarla İlçe Emniyet Müdürlüğüne yürümüş orada Gençlerin bu illetten kurtulması için bir şeyler yapılması gerektiği anlatmıştı. Şimdi ise her akşam iftar sonrasında İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesi üzerinde bulunan parkta semaver çayı eşliğinde Uyuşturucu kullanan gençleri tekrar topluma ve temiz hayata katmak için yapılması gereken ve yapılabilecek konuları görüşerek istişarelerde bulunuyorlar.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top