Işık ve Özaslan Ailelerinin Mutlu Günü

Işık ve Özaslan Ailelerinin Mutlu Günü

Sultangazi’nin tanınmış iş adamlarından Adıyaman Gergerli Nuri Işık’ın oğlu Serhat, Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreninde Ayşegül Özaslan ile hayatını birleştirdi. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın  nikahını kıydığı düğün töreni Adıyaman’ın tanınmış simalarını bir araya getirdi.

Işık Kardeşler Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Işılın oğlu Hacı Işık’ın torunu Serhat, Bagoz Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özaslan’ın kızı Ayşegül ile hayatını birleştirdi.

Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreninde genç çiftin nikahını Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay kıydı. Tekstil sektörünün ve Adıyaman’ın tanınmış simalarının bir araya geldiği düğün töreninde Işık ve Özaslan aileleri misafirlerini kapıda karşıladılar.

Işık ve Özaslan ailelerinin mutluluklarını ortak olmak isteyen dostları ve akrabaları düğün törenine yoğun ilgi göstererek salonu doldurdular.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan düğün töreni nikah töreninin ardından devam etti. İlahiler ve semazen gösterileri eşliğinde verilen ikramların ardından düğün töreni sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir