İstanbul

İhsanoğlu Sultangazi’de İftarını Açtı

Eklemeddin Sultangazi’de İftarını Açtı

İhsanoğlu  Sultangazi’de İftarını Açtı

Eklemeddin Sultangazi’de İftarını Açtı Cumhurbaşkanlığı seçimi için CHP ve MHP’nin de aralarında bulunduğu 5 parti tarafından ortak aday gösterilen Ekmeleddin İhsanoğlu, Sultangazi’de CHP İlçe Örgütünün düzenlediği iftar programına katıldı

İhsanoğlu, Uğur Mumcu Mahallesi, 2278 Çarşamba Pazar Sokağı’nda verilen iftara, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve diğer partililerle birlikte katıldı. Sokağa gelişinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan İhsanoğlu’nu görüntülemek için mahalle halkı birbiriyle yarıştı. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun, vatandaşlar tarafından hem bozkurt işareti, hem de zafer işaretiyle selamlanması dikkat çekti. İhsanoğlu da kendisine sevgi gösterisinde bulunan mahalle sakinlerini selamladı. İftar sofrasına oturduğunda da, gazetecilere, binlerce kişiyle birlikte iftara katılmanın büyük bir mutluluk olduğunu söyledi.

İftarda Eklemeddine İlçe Başkanı Ali Boztaş geçen dönem CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av.Ali Acar ve meclis üyesi İsmail Akkaya partililer eşlik etti .

Ezanın okunmasıyla birlikte orucunu açan İhsanoğlu, yemek sonunda da dua etti. Daha sonra kürsüye çıkarak kısa bir teşekkür konuşması yapan İhsanoğlu, Sağ olunuz, var olunuz. Orucumuzu açmanın huzuru içerisinde, Cenab-ı Allah’tan her birinize afiyetler, milletimize birlik, dirlik, beraberlik dilerim. Sağ olunuz, var olunuz dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top