İstanbul

İGTOD’da Mustafa Karlı Güven Tazeledi

İGTOD’da Mustafa Karlı Güven Tazeledi

İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği (İGTOD), 7. Olağan kongresini gerçekleştirdi. İki listenin yarıştığı kongrede mevcut başkan Mustafa Karlı 323 oyun 214’ünü alarak yeniden başkan seçildi.

Daha önce Unkapanı’nda bulunan İstanbul Gıda Toptancıları Tüccarları Derneği 1985 Yılında Rami Gıda Sitesine taşınmıştı. 2 Yıllığına geçici olarak Ramiye gelen toptancılar 33 yıldır aynı yerde bütün İstanbul’a hizmet vermekte.

Resneli çiftliği Sazlı Bosna arasında inşaatı devam eden siteye taşınmaya hazırlanan İGTOD 7. Olağan kongresini Rami Gıda Sitesinde gerçekleştirdi.

Kongrede iki liste yarıştı. Mevcut başkan Mustafa Karlı ve başkanlığa aday Muzaffer Şahin’in yarıştığı kongrede 323 oy kullanıldı. Oylamada mevcut başkan Mustafa Karlı 214 oy alarak oy çoğunluğu ile yeniden başkan seçilirken, Muzaffer Şahin’in listesi 106 oy aldı.

Kongrede oylama sonrasında bir teşekkür konuşması yapan başkan Mustafa Karlı, en büyük projelerinin yapılmakta olan gıda sitesine taşınarak İstanbul’da yaşayanlara daha hızlı ve verimli hizmet vermek olduğunu söyledi. Kongreye katılan bütün üyelere teşekkür eden Karlı, devam eden ve yapılacak projelerden bahsetti.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top