Sultangazi

İftar Mekanı Sultan Kasr-ı

İftar Mekanı  Sultan Kasr-ı

Sultan Kasrı’nda Ramazan sofrası ayrıcalığı

Sultan Kasrı’nda Ramazan sofrası ayrıcalığı

Geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Sultan Kasr-ı Ramazan ayında iftar sofralarının vazgeçilmez mekanı oldu. Bir çok iftar programına ev sahipliği yapan mekan sultanlara layık mimarisi, menüsü ve uygun fiyatıyla seçkin konuklarını ağırlıyor.

Osmanlı saray mimarisi örnek alınarak dizayn edilen Sultan Kasr-ı, gerek mekanın güzelliği gerekse, zengin ve leziz mutfağıyla iftar programlarının vazgeçilmez mekanı olmaya başladı. Ramazan ayı öncesi mekanı gezenler iftar programları için rezervasyonlarını yaptılar.

Sultan Kasr-ı’nı Sultangazililerin hizmetine açan Önaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın, Ramazan’da iftar sofralarında misafirlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aydın, ‘Biz bu mekanı hizmete açarken 5 yıldızlı otellerin konforuna ve zenginliğine sahip bir yer olmasını hedeflemiştik. Allah’a şükür dostlarımız ve misafirlerimizin beğenileri hedefimize ulaştığımızı gösteriyor. Biz misafirlerimizi sultanlara layık mekan ve menümüzle ağırlarken, fiyatlarımızı en uygun şekilde tutuyoruz’ dedi.

Yeni bir mekan olmasına rağmen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak isteyenler Sultan Kasr-ı’nı tercih etmeye başladı. İlçe içinden ve dışından iftar programlarına ev sahipliği yapan Sultan Kasrı standartları yükseltecek bir mekan oldu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top