Sultangazi

İbrahim Harikases’in Gala Gecesine Yoğun İlgi

Adıyaman’ın tanınmış ses sanatçılarından İbrahim Harikases’in  Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği  albüm tanıtım gecesinde iş, sanat, siyaset ve sosyal hayatın tanınmış simaları bir araya geldi.  Galada İbrahim Harikases’i yalnız bırakmayan Hakkı Bulut ve Fatih Bulut seslendirdikleri eserlerle katılımcılara müzik ziyafeti verdiler.

İbrahim Harikases “Dünyanın tadı kaçtı ve Aşkı gönlünde ara” isimli albümlerinin tanıtımlarını Sultangazi’de bulunan Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Gecede İbrahim Harikases’i  yalnız bırakmayan dostları ve hayranları salonu tıklım tıklım doldurdular.

Gecede sahne alan Hakkı Bulut ile nostaljik bir hava yaşayan katılımcılar, Fatih Bulut’un  geceler eserine eşlik ettiler.

İbrahim Harikases’in yeni albümünden seslendirdiği eserler katılımcılar tarafından uzun süre alkış aldı.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un da katıldığı gecede bir teşekkür konuşması yapan İbrahim Harikases,  “Değerli dostlarım bu albümüm daha sıcak ve tanıtımları şuanda yapılacak bugün 2 albümümüzün de tanıtımı yapılacak ve toplamda 18 yeni eserimiz var. Albümde hem gençlere yönelik hem de ülkemin her kesimine yönelik şarkılar var. Birkaç gün önce dijital platformlara attık şuanda on binlerce tıklanmamız var desteklerle milyonları aşacak inanıyorum. Bugün Hakkı Bulut ve şarkıları milyonlarca tıklanan Fatih Bulut galamıza özel konser verecekler bizi yalnız bırakmadılar. Buradan değerli dostlarımıza sesleniyoruz bizleri sanatçıları yalnız bırakmasınlar lütfen” dedi.


Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top